Zhvishet NUDO aktorja e serialit “Rebelët” (FOTO, +18)

2100

Ninel Conde është aktorja meksikane, e cila në Kosovë dhe Shqipëri u bë e njohur falë serialit të njohur “Rebelde”

Ajo nga mediet meksikane dhe më gjerë është komentuar gjithmonë për linjat e saj trupore, në veçanti gjoksin bombastik.

Ninel përpos si aktore, ajo e zonja është treguar edhe në fotosete. Madje, duket se dëshirë e saj është që të pozojë nudo.

Edhe pse është 45 vjeçe, Ninel duket se ka vetëm 20 vjet. Ja fotografitë më të nxehta të saj.

Image result for Ninel Conde

Image result for Ninel Conde

Loading...
Shpërndaje