Viola Spiro prezanton motrën, atraktive sikur ajo (Foto)

133

Viola Spiro ka prezantuar motrën e saj në një emision në Shqipëri.

Është hera e parë që prezantuesja e njohur dhe atraktive ka prezantuar motrën, shkruan Telegrafi.

E vërteta është se Petrula duket ultra seksi dhe se kujt i ka ngjarë është e lehtë të kuptohet.

#sisterlove❤️ @petrulaspiro #Rudina

A photo posted by VS 👻:vivivio28 (@violaspiro) on

👩‍❤️‍💋‍👩 @petrulaspiro #Rudina #yesterday

A photo posted by VS 👻:vivivio28 (@violaspiro) on

Loading...
Shpërndaje