13 C
Prishtina
Etiketa Hothot

Tag: hothot

“Redrum” e Erës thyen çdo parashikim me klikimet në Youtube (VIDEO)

Janë mbi 6 mijë komente mbi këngën në Youtube, dhe kjo tregon se sa ka marrë fama emri i Era Istrefit kudo nëpër botë. Kënga...

Irina Shayk s’ka të ndalur, pozon tërësisht nudo (Foto)

Modelja bukuroshe Irina Shayk është një ndër femrat më të bukura. Irina ndryshe njihet edhe si ish e dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo,...

Chloe Khan e ndez Snapchatin, gati zbulon gjithçka (Foto 16+)

Ata që përcjellin Chloe Khan në Snapchat sot kanë pasur shumë për të parë. Ylli televiziv kishte postuar fotografi shumë sensuale, transmeton ORAinfo. 26 vjeçja...

Zhvishet krejtësisht Shkëndija, çfarë po bën kështu! (FOTO 18+)

Këngëtarja Shkëndije Mujaj, këtë herë ka bërë atë që nuk e bëri deri më tani. Ajo ka publikuar disa pamje në rrjetin social Instagram, ku...

Enca e tepron, del nudo e në vaskë (Foto+18)

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhiu nuk ka të ndalur sa i përket provokimeve. Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është në...

Albërie Hadërgjonaj në Tiranë, gjoksi i saj “hallakamë” (Video)

Albërie Hadërgjonaj e ka lënë për pak kohë Amerikën për të qenë në Tiranë në një mbrëmje muzikore. Ajo e ka vërtetuar mbrëmë se jo...

Këto modele i ngrenë temperaturat në gjithë botën (FOTO +16)

Modele të veshura lehtë i rritën së tepërmi temperaturat gjatë javës së modës në New York. Në pasarelë u treguan modelet më të fundit të...

FOTO: Dua elegante plot stil ndërroi tri herë veshjen, të gjitha...

Dua Lipa ishte kryefjala e muzikës botërore dhe britanike në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, NME Awards. Superylli shqiptar u shfaq me disa veshje në...

Vajza me të cilën Ledri Vula kaloi Shën Valentinin … ...

Personazhe të shumtë publik shqiptarë ishin në vëmendjen e mediave rozë për të zbuluar diçka më tepër rreth Shën Valentinit të tyre. Por në veçanti...

Mitrovicasja që pozon veç nudo godet sërish, pozon siç e ka...

Besa Istrefi, një ndër modelet më të njohura e më provokative në Kosovë, vjen me një tjetër pozë unike. Për ditën e dashuruarve, ajo nuk...

Kate Upton për të tretën herë nudo për “Sports Illustrated” (Foto)

Kate Upton sërish ka dalë duke ekspozuar format e saj bombastike trupore. Bukuroshja e cila u bë e njohur pikërisht nga revista “Sports Illustrated” në...
- Advertisement -
Loading...

MË TË LEXUARAT

SHOWBIZZ