Stinët ndryshojnë, Luana mbetet ajo e bukura (FOTO)

710

Prezantuesja Luana Vjollca konsiderohet të jetë unikë në stil, dhe e tillë ajo reflekton çdo ditë më paraqitjen e saj.

Luna përveç të qenarit një prezantuese e mirë, së fundi ka dëshmuar të jetë dhe një zë premtues  në estradën tonë duke befasuar fansat më projektet që ka sjellë, shkruan IndeksOnline.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktivë në rrjetet socialë madje shpesh herë adhurohet nga të rinjtë për jetën që bënë, madje lumturia është ajo që shfaqet në sytë e saj.

Luna di të jetë e bukur aq sa edhe seksi më forma bombastike dukë mos ditur të ndryshojë asnjëherë por duke mbetur çdo herë e më e bukur.

Loading...
Shpërndaje