Do shkriheni së qeshuri me përshëndetjen e pazakontë të Ermalit me kreun e Tiranës (VIDEO)

132

Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka qenë mysafir në emisionin e Ermal Mamaqit, Xing me Ermalin.

Nuk ka dyshim se gjatë gjithë emisionit, ai ka qenë ‘pre’ e batutave nga më të ndryshmet që ia ka përgatitur nikoqiri.

Ndërsa në një video, që Mamaqi e ka publikuar në rrjetet sociale tregohet momenti i përshëndetjes me mysafirin.

Padyshim se përshëndetja është ndryshe dhe mjaft interesante.

“Bëj tag shokun që e takon ndryshe nga të tjerët”, ka shkruar Ermali në përshkrim.

Bëj tagg shokun që e takon ndryshe nga të tjerët 😂😂

A video posted by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Loading...
Shpërndaje