Premierë: Publikohet kënga “Jo” nga Betim Alihajdari (Video)

101

Këngëtari Betim Alihajdari sapo ka publikuar këngën me të re.

E titulluar “Jo”, vjen me tekst nga Fatmir Muja, muzika nga Rrahman Kryeziu,
ndërsa kjo këngë u finalizua me videoklip nga ‘D Production’.

Në këtë klip këngë, Betimi shfaq talentin e tij në muzik, madje pak minuta pas lansimit ka filluar të shihet suksese dhe klikimet ne kanalin “You Tube”.

Loading...
Shpërndaje