Pas fitores në “Kënga Magjike”, Rozana Radi del publikisht me të dashurin (Foto)

416

Këngëtarja Rozana Radi triumfoi në edicionin e 18-të të “Kënga Magjike”.

Ajo u shfaq e emocionuar dhe mes lotësh qysh në momentin që fitorja po anonte drejt saj ende pa u shpallur rezultati dhe po ashtu u ngjit dhe në skenë.

Por, ndërsa për fitoren falënderoi prindërit e saj që nuk jetojnë më, ajo shoqërohej nga i dashuri, i cili duket se ka qenë mbështetja më e fortë e Rozit. Foton e ka publikuar revista shqiptare Anabel.al.

Rozana ishte favoritja kryesore qysh para netëve finale të festivalit.

rozy-1

 

Loading...
Shpërndaje