Noziy është mirë, ja kush është plagosur (FOTO)

617

Burime të PORTALIKS.COM brenda Qendrës Klinike Universitare bëjnë të ditur se personi i plagosur në përleshjen e sotme në Prishtinë, është reperi ‘Varrosi’ emri i vërtetë i të cilit është Denis Hajri. Ndërsa duhet përkujtuar që Varrosi është mik dhe bashkëpunëtor i afërt me reperin Noizy.

varrosi

Loading...
Shpërndaje