Modelja shqiptare tregon të pasmet gjigante (FOTO)

325

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina, nuk di të ndalet, ajo është kthyer me foto provuese në Instagram.

Marina asnjëherë nuk harron të tregoj vendin se ku është dhe çfarë bënë, ku së fundmi ka publikuar fotografin të cilën i ekspozon të pasmet gjigante.

Loading...
Shpërndaje