Modelja 26-vjeçare martohet me milionerin 63-vjeçar (Foto/Video)

325

Kjo topmodele ka shpërndarë një video nga martesa e saj me biznesimenin egjiptian që është 37 vite më i madh se ajo.

Modelja moldave Xenia Deli, 26 vjeç, u martua me Ossama Fathi Rabah Al-Sharif, 63 vjeç, gjatë pushimeve të tyre në ishullin grek Santorini.

Modelja e Playboy, që është bërë e famshme për daljen në klipin e Justin Bieber “What do you mean”, tani ka postuar një pjesë nga martesa e saj luksoze.

Ceremonia zhvillohet në majë të një shkëmbi, në fshatin Pirgos, dhe thuhet se dasma kushtoi 1 milion euro.

Shikoni videon e dasmës këtu:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3936042/Playboy-model-26-appeared-Justin-Bieber-video-boasts-incredible-1-million-wedding-63-year-old-Egyptian-multi-millionaire.html#v-3303758580474363717.

moda-1

moda-2

moda-3

xenia-1

xenia-3

xenia-5

xenia-6

xenia-7

xenia-8

xenia-9

Loading...
Shpërndaje