Kallashi nuk ka të ndalur, zhvishet komplet (FOTO, +18)

2081

Donjeta Kosumi nuk ka të ndalur, valltarja e njohur vazhdimisht po i provokon fansat me foto të nxehta.

Këtë herë ajo është zhveshur komplet dhe e ka postuar foton në “Instagram”, shkruan Gazeta Express.

Loading...
Shpërndaje