Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool

32

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Southampton – Liverpool

Southampton dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit ndërmjet tyre që do të zhvillohet nga ora 20:45.

Southampton: Forster; Cédric, Yoshida, van Dijk, Bertrand; Clasie, Davis, Romeu; Redmond, Tadic, Rodriguez.

Liverpool: Karius; Clyne, Lovren, Klavan, Milner; Lucas, Can, Wijnaldum; Lallana, Firmino, Sturridge.

Loading...
Shpërndaje