Dhurata Ahmetaj i shpërthen… (Foto)

169

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka shfaqur linjat trupore.

Ka koh që bukuroshja ka mbetur pa të dashur që nga ndarja prej Argjent Haradinajt.

Dhe në pushimet e fundit ajo ka shfrytëzuar rastin që të tregojë pjesë të gjoksit të saj mjaft të bukur. Dhurata shpesh krahasohet me Jennifer Lopezin.

dhurata

Loading...
Shpërndaje