Bleonës “i vjen në majë të hundës”, ja masa drastike që mori (Foto)

148

Prej disa kohësh këngëtarja Bleona Qerreti ka patur probleme me ndjekësit e saj në “Facebook” për shkak të komenteve të tyre.

Gjatë mbrëmjes që lamë pas ajo paralajmëroi mbylljes e kësaj adrese, e mesa duket mëngjesin e sotëm në orën 10:00 e ka realizuar premtimin duke mbyllur profilin e saj. Një fakt të tillë e ka ndarë edhe në Instagram duke thënë gjithashtu se fansat e saj  mund t’a gjejnë në Tëitter dhe në profilin aktual në këtë rrjet social:

“Të dashur Bleonaires! Për të gjithë ju që më keni ndjekur në faqen time ne Facebook gjithë këto vite ju falenderoj nga zemra për suportin!  Prej këtij momenti:  Për të gjithë ju që nuk duroni dot më hipokrizine, injorancën dhe vulgaritetin !!!

Për të gjithë ju që jeni fansa të vërtetë dhe e ndjeni që NUK jeni pjesë e shtresës demagoge dhe propogandës cinike !!! Për të gjithë ju që doni të dëgjoni lajme nga unë dhe nga karriera ime !!! Për të gjithë ju që jeni duke ndjekur ëndrrat tuaja dhe unë jam inspirim për ju !!! Më ndiqni në açount-in tim official në tëitter @iambleona dhe ne kete profil ne instagram.  Facebooku im do të deaktivizohet sot në orën 10:00 për t’i dhënë fund mediokritetit të açount-eve anonime dhe fallco!,”-shkruan këngëtarja në Instagram. /Gazeta Express/

Loading...
Shpërndaje